Víc, než je zvykem...

In-line

In-line

 

Škola in-line bruslení Rybníček vznikla, abychom ukázali dětem i dospělým, že tento moderní sport je vhodný opravdu pro každého. Náš tým odborníků dokáže pro in-line bruslení nadchnout, a především naučit potřebným schopnostem, aby jízda na kolečkových bruslích byla bezpečná.

 

Co nabízíme

 

1. In-line kroužky pro děti

Formou her a zábavných metodických cvičení se děti učí správné technice in-line bruslení, vše pod vedením kvalifikovaného instruktora.

Každý kroužek je určen maximálně pro 10 dětí ve skupině. Je vhodný pro děti od 4 do 13 let. Jarní kroužek se skládá z 15 lekcí, na jaře 2019 začínáme 11. 2. Cena kurzu je 2 250 Kč (150 Kč/lekce). Nabízíme také možnost využít pouze jednotlivé lekce, pak je cena 200 Kč/lekce.

Bruslení probíhá pravidelně každé úterý v hale ve Sportparku Rybníček od 16:00 do 17:30. V době jarních prázdnin a státních svátků nebruslíme.

Aktuální přihláška do jarního in-line kroužku je ke stažení ZDE.

 

2. In-line kempy

Jedná se o sportovní příměstský tábor zaměřený na in-line bruslení a okrajově na další sporty (míčové a doprovodné hry). Je určen pro děti od 4 do 13 let, a to jak pro začínající, tak pro pokročilé bruslaře. Pod vedením kvalifikovaného instruktora se děti učí správné technice in-line bruslení, jezdí na výlety na stezky a hrají hry.

Pro léto 2019 hledáme instruktory kempů in-line bruslení! V případě zájmu o tuto pozici prosím pošlete životopis Petře Holé na inline@sportparkrybnicek.cz.

 

3. Individuální výuku in-line bruslení

Jsme zde pro Vás i Vaše děti také v případě, že Vám nevyhovuje žádný z našich termínů skupinových lekcí nebo upřednostňujete individuální výuku. Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si lekci in-line bruslení buď na stezce, nebo v hale na Rybníčku.

Cena: instruktor/hod. 300 Kč + hala dle aktuálního ceníku

 

Kontakt

Petra Holá
tel.: 736 769 550
e-mail: inline@sportparkrybnicek.cz

Ceník

 

 

Naši partneři